Aktualności

Zaproszenie do odwiedzenia stoiska E 101 na targach TRAKO 2023 w Gdański w dniach 19.pdf

Sprzęt hydrauliczny Hegenscheidt (dawniej HOESCH) do wstawiania wykolejonych pojazdów na szyny

Zaproszenie do odwiedzenia stoiska E 101 na targach TRAKO 2023 w Gdański w dniach 19-22.09.2023

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z firmą HEGENSCHEIDT-MFD wystawiamy się na stoisku E 101 w pawilonie E.

Będziemy prezentowali (w praktyce) jak działa nasz nowy system wkolejania - zwłaszcza przemieszczania poprzecznego – bez udziału człowieka pod podniesionym pojazdem wraz z blokadą/hamulcem hydraulicznym zastosowanym w wózku jezdnym oraz siłowniku poprzecznym (oczywiście – będzie można robić zdjęcia i filmować system w trakcie operacji przemieszczania poprzecznego.

Istnieje możliwość zakupu prezentowanego sprzętu.

Ponadto czynimy starania o dostarczenie na targi i zaprezentowanie wózka holowniczego lekkiego o nośności 160 kN o małej masie własnej – dostarczanego w częściach – do montażu na miejscu zdarzenia – bez udziału jakichkolwiek narzędzi. Nasze wózki holownicze, o nośności 160 kN oraz 250 kN charakteryzują się niską masą własną, wysoką dopuszczalną prędkością holowania (do 40 km/h na prostych odcinkach) oraz niską wysokością holowanego koła ponad główkę szyny.

Równocześnie prosimy o przekazanie tego zaproszenia osobom zainteresowanym w Państwa firmie

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska E 101.

Z poważaniem

Grzegorz Kałyńczak


Tel. 502 209 516;  www.hegenscheidt.pl


Firma Hegenscheidt-MFD wprowadza szereg nowości do swojego programu wkolejania pojazdów szynowych; zapraszamy do zakładki : „NOWE PRODUKTY”


Zapraszamy na targi TRAKO 2019


Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziemy prezentować nowy system do przesuwania poprzecznego pojazdów szynowych podczas wkolejania. W porównaniu do poprzedniego systemu, obecnie całkowicie wyeliminowano konieczność obecności człowieka pod przemieszczanym pojazdem podczas operacji przesuwania.


http://trakotargi.amberexpo.pl/title,TRAKO,pid,216.html


2019 - nowości Hegenscheidt-MFD w technice wkolejania pojazdów szynowych.pdf

Posiadamy broszurę i inne materiały o nowościach w zakresie sprzętu do wkolejania i holowania pojazdów szynowych, którą udostępniamy naszym zainteresowanym P.T. Klientom na życzenie.

scroll up